Autobus

Rozkład jazdy

Bezpłatna komunikacja miejska kursuje w dni robocze, codziennie od poniedziałku do piątku.

Goleniów – Park Przemysłowy

Dworzec PKP 05:17
05:20
Szkolna – garaże 05:20
05:23
Armii Krajowej 05:22
05:25
Przestrzenna 05:27
05:29
GPP – Weber 05:31
05:34
GPP – ProLogis 05:33
05:36
GPP – sia 05:35
05:38
GPP – Dancoal 05:37
05:40
GPP – Abena 05:39
05:42
Dworzec PKP 06:32 07:32 13:29
13:32
14:32 15:32 21:29 22:32 23:32
Szkolna – garaże 06:35 07:35 13:32
13:35
14:35 15:35 21:32 22:35 23:35
Armii Krajowej 06:37 07:37 13:34
13:37
14:37 15:37 21:34 22:37 23:37
Przestrzenna 06:41 07:41 13:38
13:41
14:41 15:41 21:39 22:41 23:41
GPP – Abena 06:46 07:46 13:43
13:46
14:46 15:46 21:43 22:46 23:46
GPP – Dancoal 06:48 07:48 13:45
13:48
14:48 15:48 21:45 22:48 23:48
GPP – sia 06:50 07:50 13:47
13:50
14:50 15:50 21:47 22:50 23:50
GPP – ProLogis 06:52 07:52 13:49
13:52
14:52 15:52 21:49 22:52 23:52
GPP – Weber 06:54 07:54 13:51
13:54
14:54 15:54 21:51 22:54 23:54

Park Przemysłowy – Goleniów

GPP – Abena 06:09
06:12
GPP – Dancoal 06:12
06:15
GPP – sia 06:14
06:17
GPP – ProLogis 06:18
06:21
GPP – Weber 06:21
06:24
Przestrzenna 06:23
06:26
Wojska Polskiego 06:25
06:28
Szkolna – Netto 06:27
06:30
Dworzec PKP 06:29
06:32
GPP – Weber 07:12 08:12 14:09
14:12
15:12 16:12 22:17 23:12 00:12
GPP – ProLogis 07:14 08:14 14:11
14:14
15:14 16:14 22:19 23:14 00:14
GPP – sia 07:16 08:16 14:13
14:16
15:16 16:16 22:20 23:16 00:16
GPP – Dancoal 07:18 08:18 14:15
14:18
15:18 16:18 22:21 23:18 00:18
GPP – Abena 07:21 08:21 14:18
14:21
15:21 16:21 22:23 23:21 00:21
Przestrzenna 07:26 08:26 14:23
14:26
15:26 16:26 22:27 23:26 00:26
Wojska Polskiego 07:29 08:29 14:26
14:29
15:29 16:29 22:29 23:29 00:29
Szkolna – Netto 07:31 08:31 14:28
14:31
15:31 16:31 22:30 23:31 00:31
Dworzec PKP 07:35 08:35 14:32
14:35
15:35 16:35 22:32 23:35 00:35

przystanek

Menu serwisu